21-25 червня 2023, Кишинів - новий освітній сезон Lolita’s Legacy🏆.

21-25 червня 2023, Кишинів - новий освітній сезон Lolita’s Legacy🏆.

Запрошуємо та відповідаємо на найпоширеніші запитання майбутніх студентів:

🌟Що таке Lolita’s Legacy? Це міжнародна програма навчання для опанування професії викладача Пілатесу «з нуля».  
 
🌟Чому саме ця програма? Є декілька підстав:
 
 
1.      Школа має прямий зв'язок із першоджерелом - авторка програми  – пані Лоліта Сан Мігель  є ученицею Джозефа Пілатеса та однією із двох викладачів, яких Джозеф сертифікував особисто. З Lolita’s Legacy Ви увійдете в історію спадковості поколінь: Джозеф Пілатес – Лоліта Сан Мігель (1 покоління викладачів) - Катерина Смірнова  (2 покоління викладачів) - Ви (3 покоління викладачів)
 
2.      Змістовність програми. В Lolita’s Legacy зібраний весь досвід співпраці Лоліти Сан Мігель з Джозефом Пілатесом та понад 65 років практики та викладання його Методу. На програмі Ви опрацюєте весь необхідний матеріал  (анатомія, пре-пілатес, Мат, пост-Пілатес, весь студійний репертуар  (Реформер, Кадиллак, стілець, баррель, корректор хребта, кільце, рол, гімнастична палка, допоміжне обладнання – коректор стопи, розтягувач пальців, мішок, Ped-O-Pull), отримаєте протоколи викладання. Для  кожного студента передбачені DVD та 6 іменних посібників, що містять від 145 до 250 сторінок цільової інформації кожний.
 
3.      Якість навчання, хто викладає курс Lolita’s Legacy? Наставників для своєї програми пані Лоліта обирає особисто. Програму викладає  учениця та асистентка пані Лоліти, міжнародний екзаменатор програми  - Катерина Смірнова. International Pilates Univeristy Fitness4you, заснований К.Смірновою, є лідером серед випуску груп та допомогою у працевлаштуванні в різних країнах світу. Коротка довідка про Катерину:


 
 
🌟Чи підходить мені ця програма, якщо в мене немає попереднього досвіду?  Програма підходить кожному, хто бажає отримати нову професію або перекваліфікуватись. Навчаємо з азів.
 
🌟Кому не підходить курс Lolita’s Legacy? Програма не підходить тим, хто просто бажає отримати папірець та побігти навчати наступного дня. Курс передбачає серйозне занурення в Метод, терпіння та наполегливість в опануванні Системи в цілому.
 
🌟Скільки триває процес? Процес навчання триватиме від півтора до двох років. Загальна тривалість курсу залежить від проміжків між сесіями
 
🌟Як проходить навчання, мені потрібно весь час перебувати в іншому місті? Вам не потрібно протягом періоду навчання весь час перебувати у нас. Ми скоротили кількість обов´язкових візитів, завдяки об´єднаним сесіям, що дозволить заощадити на транспортних витратах. У Вас буде 5 візитів до нас, кожен візит тривалістю до 6 днів. Між сесіями здійснюється он-лайн підтримка студентів.
 
🌟Чи можу я прослухати тільки частину програми, яка мене цікавить? Ні. Пілатес є Системою, викладання Методу потребує знання всієї Системи. Якщо Ви не володієте повним репертуаром на всіх апаратах Пілатеса, Ви не маєте можливості скористатись усіма можливостями Методу. Навіть якщо у Вас є попередній досвід і Ви вже є викладачем Пілатесу, розпочинати навчання потрібно з Системи Мат. Ви будете здивовані, відкривши  для себе величезний пласт цінної та невідомої Вам інформації.
 
🌟Який документ я отримаю в кінці курсу? Міжнародний диплом Lolita’s Legacy – це знак високої якості та приналежність до еліти спільноти Пілатеса. Завізований Старійшиною Методу та співзасновницею організації РМА Лолітою Сан Мігель. Отримати Його Ви можете тільки після повного опанування програми та успішного складання іспиту незалежному спеціалісту.
 
🌟Чи допомагаєте Ви із працевлаштуванням? Так, ми надаємо рекомендації кращим. Але зазвичай, ще на стадії навчання, наших студентів охоче запрошують на роботу клуби та студії, що зацікавлені в співпраці з професіоналами.
 
🌟Скільки триватиме набір, у мене ще є час зважити моє рішення? Реєстрація у цьому році відкрита до 21 травня.
 
🌟Коли наступна група, якщо я не встигну у червні? Набір один раз на рік. Наступна група розпочне навчання в березні 2024. Не зволікайте, приєднуйтесь зараз!

Всю інформацію про переваги участі не можливо вмістити в один допис. Якщо у Вас ще залишились питання, зв´яжіться з нами:  за тел.: +38-050-239-83-09 (viber, WhatsApp, messenger, telegram)
Для того чтобы оставить комментарий, пожалуйста,
авторизируйтесь или зарегистрируйтесь
 
     
 
Реклама 
 
       
 
Смотрите также: